2:1 — футбольний клуб “Буковина” переміг закарпатський “Минай” на своєму полі

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Гравці ФК “Буковина”. Facebook / ФК “Буковина”

28 вересня футбольний клуб "Буковина" переміг закарпатський "Минай". Домашній матч завершився рахунком 2:1 на користь жовто-чорних. Перемогу команді принесли голи Шинкаренка та Кольцова.

Про це стало відомо з трансляції матчу на YouTube.

Перший гол на 21-ій хвилині забив захисник "Буковини" Дмитро Шинкаренко. Другий — на 27-ій хвилині у ворота противника відправив півзахисник Віталій Кольцов.

Для "Буковини" це третій домашній поєдинок першої ліги у сезоні 2024/2025. І загалом — матч восьмого туру групи "А" першої ліги ПФЛ.

Наразі "Буковина" займає друге місце у турнірній таблиці групи "А" Першої ліги. В активі команди — 13 очків.

Поєдинок 28 вересня був заключним у рамках першого кола літньо-осінньої частини сезону. Наступний матч у десятому турі футболісти "Буковини" зіграють у п'ятницю, 4 жовтня, проти тернопільської "Ниви".