«Аферист з жирною дупою». Гордон пообіцяв скандальному Поворознюку нестерпне життя, бо той назвав його “агентом ФСБ”

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Видавець та телеведучий Дмитро Гордон емоційно відреагував на твердження, які зробив Олександр Поворознюк, фермер та президента ФК «Інгулець». Поворознюк став широко відомим завдяки провокаційним відео, які він почав записувати з початком повномасштабної війни. Дуже часто у цих роликах в брутальній формі він критикує відомих політиків, не добираючи слів та виразів. 10 грудня Поворознюк дав інтерв’ю, в якому зокрема, заявив, що Гордон – «агент ФСБ», і що журналіст має нібито квартиру в Москві, записану на тещу. Про це повідомляє Главком.

«Мені нещодавно прислали відео, є такий Поворознюк. Це така жирна дупа, яка сидить на двох стільцях і на жодному всидіти не може. Поросячі очі. І він якийсь бізнесмен. Я взагалі не знав, хто він, поки не зʼявилося вірусне відео у перші дні війни, там, де він говорив: «Вова, давай»? Так от, Поворознюк цей записав відео і сказав, що Гордон – агент ФСБ, і в Гордона кватира в Москві. Я цю тварюку мммм і «висушу». Обіцяю всім привселюдно. Він, до речі, чотири рази судимий і сидівший чувак за шахрайство, бійки і щось таке. Прекрасний бізнесмен, президент футбольного клубу «Інгулець», – зазначив Гордон під час стриму з телеведучим Василем Головановим 11 грудня, запис ефіру опубліковано в YouTube.

Дивіться з 1:10:57 хв.

Видавець та телеведучий вимагає вибачень від Поворознюка, якщо ж той не зробить цього, Гордон гарантує, що його кривдник пошкодує. «Я цьому аграрному бізнесмену тупорилому повторюю: або він вибачиться публічно і скаже: «я сказав, що Гордон є агентом ФСБ і має квартиру в Москві – це неправда», або його життя стане нестерпним. Це я обіцяю публічно і слів ніколи на вітер не кидаю».

Свої емоції Гордон пояснює так: «Я ніколи не скажу погане про журналіста, який буде оббріхувати мене, я з журналістами ніколи не мав судів, нічого. Я ніколи не скажу на когось слабкого, хто захоче мене образити, – мені все одно. Але коли ця тварюка, президент клубу, такий крутий бізнесмен, одягнув, с*ка, під час війни на себе ці погони, військову форму – аферист, чистий аферюга. Ось з ним я зроблю неприємні речі, знищу його репутацію, присвячу йому час і наочну покажу: дивіться, ось ця жирна дупа набрехала, сказала неправду, пробувала мене очорнити. Не вибачився і за це отримає».

Гордон дає Поворознюку кілька днів для того, щоб вибачитися перед ним. «Кілька днів, не більше, для вибачень. Але якщо він не вибачиться, я йому не заздрю. Якщо він думає, що я в суд піду проти нього, то я судитися з ним не буду», – зазначив телеведучий.

Олександр Поворознюк – скандально відомий бізнесмен-аграрій. Генеральний директор ТОВ «Агрофірма П’ятихатська», президент ФК «Інгулець». У 2009-2010 роках – президент футбольного клубу «Десна». Раніше Поворознюк у своїх відео у грубій формі критикував експрезидента Порошенка, екс-прем’єра Тимошенко.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області