Ансамбль молодших класів закладу загальної середньої освіти №1 міста Сокиряни підкорив чергову творчу міжнародну вершину

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Таланти та здібності юних жителів Сокирянської громади неодноразово приносили свої вагомі результати. І ось чергова перемога!

Ансамбль молодших класів закладу загальної середньої освіти №1 міста Сокиряни під керівництвом талановитого наставника Євгена Столяра здобув гран-прі у Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Montée SuperSTAR Paris». До участі долучились 18 країн світу. Учні у номінації «Естрадний вокал» виконували «Попурі на українські дитячі пісні».

Почесне журі відзначило оригінальність, позитивність та нестандартність дитячого коллективу та його керівника.

Метою конкурсу стало – відродження, збереження і розвиток національних культур, залучення талановитої молоді до реалізації творчих проєктів, стимулювання художніх керівників, учасників до розвитку власних талантів, встановлення творчих зв’язків з кращими солістами і ансамблями світу та обмін досвідом між учасниками.

Тож вітаємо переможців та їх наставника Євгена Столяра із блискучим результатом та бажаємо невичерпного натхнення, творчих злетів та перемог у майбутньому!

 

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області