АТ “Чернівціобленерго”: Ніч на 29 грудня на Буковині буде зі світлом. Вдень – планові стабілізаційні відключення, тому не вірте різним фейкам

За інформацією: Суспільне Чернівці.

До 07.00 ранку 29 грудня всі споживачі області будуть зі світлом. Знову ніч проведемо зі світлом, відключень за графіками не буде. Така ситуація зберігається у багатьох регіонах країни, – йдеться у повідомленні АТ “Чернівціобленерго”.

Жителів краю просять не довіряти фейкам та перевіряти інформацію з офіційних джерел. Зокрема, Укренерго звертає увагу, що соцмережами “гуляє” повідомлення, нібито в Україні скасовані погодинні відключення. Поки що це неправда.

“Від стабілізаційних відключень зможемо відмовитися лише тоді, коли припиняться обстріли і вдасться відновити значну частину зруйнованих об’єктів енергосистеми”, – зазначається у повідомленні енергетиків.

Графік стабілізаційних відключень вводять за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергетичній системі України. Спрогнозувати впровадження таких графіків заздалегідь неможливо:

В умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для області, вкрай важко працювати за графіками стабілізаційних відключень і суворо їх дотримуватися.

1. З технічних причин не можна гарантувати відкл/вкл рівно о зазначеній годині, оскільки бригада має доїхати до енергооб’єкту і виконати дії з техніки безпеки. Тому відключення можуть відхилятися на 20-40 хв від години, зазначеної у графіку.

2. Через різке непрогнозоване збільшення навантаження на мережі диспетчер зобов’язаний негайно вжити заходів, щоб його знизити. Такі аварійні відключення застосовуються незалежно від складених графіків.

Дізнатися, до якої групи споживачів увійшла ваша адреса, ви можете: у файлі Excel – для міста Чернівці; у файлі Excel – для районів області.

ПОШУК ГРУПИ

Важливо! Електроенергія може бути відсутня також і з інших причин, наприклад через аварійні або планові роботи в мережах.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області