АТ “Чернівціобленерго” опублікувало оновлений графік відключень світла на 28 грудня: обіцяють, що у кожній з груп сукупно не вимикатимуть більше, як на 9-10 годин

За інформацією: Суспільне Чернівці.

АТ “Чернівціобленерго” опублікувало оновлений графік відключень світла на 28 грудня 2022 року. Відключення електроенергії за графіками на Буковині триватиме у такому ж режимі, як кілька попередніх днів, без нічних вимикань світла, хоча дефіцит електроенергії в мережі України залишається досить значним. У всіх буковинських оселях світло буде до 7.00 ранку, а далі знову розпочтнуться стабілізаційні відключення.

І з графіка випливає, що вимкнення світла у кожній групі буде таким, як у минулі кілька днів і сукупно складатиме по 9-10 годин на добу.

Графік стабілізаційних відключень вводять за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергетичній системі України. Спрогнозувати впровадження таких графіків заздалегідь неможливо:

Увага, аварійне вимкнення!

Внаслідок ускладнення погодних умов на ПС 110/35/10 сталася серйозна аварія з пошкодженням РУ – 10кВ, у результаті відключено низка населених пунктів.

Глибоцький РЕМ: Глибока, Слобідка, Опришени, Б. Криниця, Петричанка, Йорданешти, Багрянівка (ч), Карапчів (ч).

Аварійні бригади ліквідовують пошкодження в мережах, виконується перезаживлення споживачів по лініям зв’язку.

В умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для області, вкрай важко працювати за графіками стабілізаційних відключень і суворо їх дотримуватися.

1. З технічних причин не можна гарантувати відкл/вкл рівно о зазначеній годині, оскільки бригада має доїхати до енергооб’єкту і виконати дії з техніки безпеки. Тому відключення можуть відхилятися на 20-40 хв від години, зазначеної у графіку.

2. Через різке непрогнозоване збільшення навантаження на мережі диспетчер зобов’язаний негайно вжити заходів, щоб його знизити. Такі аварійні відключення застосовуються незалежно від складених графіків.

Дізнатися, до якої групи споживачів увійшла ваша адреса, ви можете: у файлі Excel – для міста Чернівці; у файлі Excel – для районів області.

ПОШУК ГРУПИ

Важливо! Електроенергія може бути відсутня також і з інших причин, наприклад через аварійні або планові роботи в мережах.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області