Біля Центру надання адміністративних послуг (Центру Дії) Сокирянської міської ради облаштували місця для безоплатної стоянки автомобільного транспорту людей з особливими потребами

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Днями, в місті Сокиряни, навпроти приміщення Центру надання  адміністративних послуг (Центру Дії) Сокирянської міської ради завершились роботи з облаштування безоплатної стоянки для автомобілів осіб з інвалідністю. Зокрема, фахівці комунальної служби нанесли на зупинці відповідну розмітку, яка передбачає зупинку автотранспорту вказаної категорії громадян.

Наявність місця для зупинки транспортних засобів для людей з особливими фізичними потребами, які звертаються за отриманням адміністративних послуг до Центру Дія – обов'язкова вимога Міністерства цифрової трансформації.

Окрім того, облаштування на прилеглій до Центру надання адміністративних послуг території місця для безоплатної стоянки автомобільного транспорту суб’єктів звернень, зокрема відповідно позначеного місця для автотранспортних засобів, якими керують (в яких перевозяться) особи з інвалідністю, передбачено Регламентом управління – Центру надання адміністративних послуг (Центру Дії), затвердженого рішенням сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання №304/12-21 від 21 жовтня 2021 року.

Загалом, всі будівлі, приміщення та стоянки Центру надання адміністративних послуг мають бути облаштовані з урахуванням потреб людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення – згідно з вимогами відповідних державних будівельних норм, стандартів і правил.

 Окрім того,  біля приміщення ЦНАПу здійснено облаштування стоянки для спецтранспорту. Зокрема – правоохоронних органів. Нагадаємо, що у будівлі управління знаходиться робоче місце поліцейських офіцерів громади, яким необхідно вчасно реагувати на звернення громадян.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області