Бороться до послєднєго! Скандальний московський піп, настоятель Лаври Павло оголосив війну українській владі

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Так званий Митрополит Української православної церкви московського патріархату Павло Лаврський різко звернувся до української влади на тлі того, що Києво-Печерська Лавра розірвала контракт із УПЦ МП.

У своєму зверненні Павло російською мовою обурюється тим, що влада ухвалила рішення виселити з території української святині Московську церкву й обіцяє боротися «до послєднєго».

Він також називає Православну церкву України «осквернітєлямі» та «поносітєлямі». А Зеленський та вся українська влада – це, на його думку, «нащадки гонителів церкви та онуки революції», пише Главком.

«Якщо поносять церкву, то поносять Христа. Якщо поносять церкву, то поносять тих, хто ходить до церкви», – провів «логічний ланцюжок» настоятель.

Нагадаємо, що керівництво Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» вимагає монахів УПЦ МП покинути всю територію Лаври до 29 березня. Національний заповідник не продовжив дію оренди для УПЦ Московського патріархату в чоловічому монастирі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври через порушення орендних умов представниками УПЦ МП.

Водночас глава Російської православної церкви патріарх Кирило фактично визнав підпорядкованість так званої Української православної цервки московського патріархату (УПЦ МП) Москві і почав міжнародну кампанію проти виселення їх духовенства з Лаври.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області