Буковина не перевищує дозволений обсяг навантажень на мережу. Якщо так буде – уникнемо примусових знеструмлень НЕК Укренерго

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Станом на 6 січня споживання в Україні продовжує зростати через поступове зниження температури. Для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей України доведені ліміти споживання, які діють з 8:00 до 23:00.

Перевищення лімітів призводить до застосування аварійних обмежень. Зокрема, вчора через перевищення лімітів у більшості областей вводились аварійні відключення, – про це повідомляє НЕК Укренерго.

Чернівецька область учорашній день минула без примусових знеструмлень, оскільки ми дотримуємося наданих нашому регіону лімітів споживання.

На сьогодні дозволений обсяг навантаження для Буковини складає 192 МВт/год. Щоб не допустити знеструмлень об’єктів життєзабезпечення краю, складено графік погодинних відключень.

Проте, у нічний період електростанції виробляють достатньо електроенергії для потреб споживання, тому вночі обмежень електроенергії поки нема.

В АТ “Чернівціобленерго” нагадують, що сьогодні дуже важливо виважено споживати електроенергію, що дасть можливість знизити навантаження на енергосистему і заживити більше споживачів.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області