Це відео має побачити Світ: рашисти розстріляли українського полоненого за слова “Слава Україні!”

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Російські загарбники розстріляли українського полоненого захисника за слова «Слава Україні». Офіс президента пообіцяв росіянам помститись за смерть героя. Про це заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак.

Омбудсмен України Дмитро Лубінець розіслав відео страти українського воїна російськими загарбниками за слова «Слава Україні», своїм міжнародним партнерам. Він також завив, що розстріл полоненого українського військовослужбовця – це порушення Женевських конвенцій і Росія відповідатиме за кожен воєнний злочин.

«Розстріл українського військовослужбовця, який потрапив у полон, – це порушення Женевських конвенцій. Це виявлення ницості та підлості. Коли у всьому світі слова «Слава Україні» викликають шану, повагу та гордість, росіяни за українське гасло розстрілюють… Дуже боляче дивитися на те, що роблять з нашими людьми окупанти», – зазначив він.

Лубінець наголосив, що мета України, як і всього демократичного світу – притягнення Російської Федерації до відповідальності. Тож він розіслав жахливе відео своїм колегам як доказ цих злочинів. «Відправив дане відео міжнародним партнерам та колегам-омбудсманам з різних країн світу як черговий воєнний злочин Росії», — зазначив омбудсмен.

Нагадаємо, російські загарбники розстріляли українського полоненого захисника за слова «Слава Україні». Офіс президента пообіцяв росіянам помститись за смерть героя.

Сьогодні, 6 березня, у соцмережах почало ширитися відео, на якому український військовий, котрий потрапив у полон окупантів, каже: «Слава Україні». Відразу після цих слів загарбники розстріляли українця.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області