Через морозну погоду споживання світла на Буковині зросло. Відключення стануть тривалішими – графік АТ “Чернівціобленерго”

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Через мінусову погоду 12 січня споживання по Чернівецькій області зросло, так як і по всій Україні. Враховуючи дефіцит потужності в енергосистемі, розпорядженням НЕК Укренерго усім областям надано ліміти споживання, перевищення яких призводить до примусових обмежень.

На жаль, у дев’яти областях вже введені такі додаткові обмеження, оскільки у цих регіонах був перевищений обсяг поточного споживання електроенергії понад дозволені ліміти. Тому погодинні графіки відключень у цих областях тимчасово не діють, у деяких з них – вже два дні поспіль.

АТ “Чернівціобленерго” намагається «вкластися» у надані ліміти споживання. Ось так виглядає сформований графік на 12 січня розміщений на офіційному сайті енергетиків краю:

Наданий ліміт споживання для Буковини на сьогодні покриває лише 57-59% від потреби краю, 40% – з яких іде на роботу об’єктів критичної інфраструктури, які забезпечують життєдіяльність регіону.

Сьогодні ситуація складна, але цілком контрольована. Проте, ми вкотре просимо ощадливо споживати електроенергію, не вмикати усі прилади, щойно з’явиться напруга у вашій оселі. Від грамотного користування електроенергією кожного з нас сьогодні залежить чи буде світло в оселях буковинців, – йдеться у повідомленні.

Дізнатися, до якої групи споживачів увійшла ваша адреса, ви можете: у файлі Excelдля міста Чернівці; у файлі Excelдля районів області.

ПОШУК ГРУПИ

Важливо! Електроенергія може бути відсутня також і з інших причин, наприклад через аварійні або планові роботи в мережах.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області