Через ракетні влучення рашистів в енергоструктуру країни на Буковині знову запровадили екстрені відключення світла

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Через ракетні влучення рашистів в енергоструктуру країни на Буковині знову запровадили екстрені відключення світла

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє АТ “Чернівціобленерго”.

У зв”язку із сьогоднішніми масованими обстрілами України були пошкоджені об”єкти енергетичної інфраструктури у кількох областях. Внаслідок цього в енергосистемі країни дефіцит потужності збільшився. Тому, для запобігання можливих технологічних аварій в енергомережах, НЕК Укренерго вимушено запроваджує екстрені відключення у всіх регіонах, в тому числі й у Чернівецькій області.

Ця ситуація тимчасова, енергетики зможуть швидко відновити електромережі і невдовзі ми знову зможемо повернутися до погодинних стабілізаційних відключень.

Ворогу нас не зламати! Слава ЗСУ! – йдеться у повідомленні.

Сьогодні відбулась восьма масована ракетна атака окупантів на енергетичні об’єкти України. За даними Повітряних Сил ЗСУ збито понад 60 ракет із понад 70 випущених окупантами.

Про це повідомили в Укренерго.

Енергосистема України зберегла свою цілісність, і продовжує працювати синхронно з мережею континентальної Європи. Ремонтні бригади НЕК “Укренерго” разом з колегами з обленерго та компаніями-виробниками електроенергії розпочали аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах Одеської та інших областей.

Диспетчери та інженери “Укренерго” працюють над заживленням постраждалих регіонів за резервними схемами. Там, де це можливо, вже здійснюється підключення споживачів.

Через наслідки обстрілів частина електростанцій не зможе певний час працювати на повну потужність. У поєднанні з посиленням морозів в найближчу добу це зумовить збільшення дефіциту електроенергії в системі. Для збереження балансу між виробництвом та споживанням електроенергії в усіх областях України буде запроваджено режим аварійних відключень. Першочергово електроенергія буде подаватись на об’єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, котельні.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області