Чернівці куплять ще п’ять вживаних автобусів Mercedes-Benz: скільки коштують

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Автобуси Mercedes-Benz у Чернівцях. Facebook / Роман Клічук

У Чернівцях тролейбусне управління купить п'ять вживаних автобусів Mercedes-Benz Citaro за майже вісім мільйонів гривень. Це четверта закупівля вживаних автобусів з початку року – ЧТУ уклало угоди на придбання 18 машин.

Про це йдеться у договорі, оприлюдненому на сайті Prozorro.

Вартість одного автобуса — понад 1,5 мільйона гривень. Машини є низькопідлоговими, 2008 року випуску, можуть перевозити до 80 пасажирів одночасно. Автобуси, які мають доставити до Чернівців, обладнані валідаторами та автоматичною системою підрахунку пасажирів.

Читайте також: У Чернівцях тролейбусне управління закупило автоматичну систему підрахунку пасажирів

Транспорт мають доставити до Чернівців до кінця 2022 року. Переможцем тендеру є ТОВ "Алеанда і К", яка займається продажем будівельної спецтехніки, привезеної з Європи. Ця компанія виграла два попередні тендери на постачання десяти автобусів.

Автобус Mercedes-Benz Citaro у Чернівцях. Facebook / Роман Клічук

Раніше на засіданні виконавчого комітету міської ради проголосували за виділення 9 мільйонів гривень для придбання автобусів тролейбусному управлінню та облаштування двох зупинок громадського транспорту. Гроші перенаправили із міської програми, яку не встигли запровадити цьогоріч. Про це на засіданні виконкому сказала начальниця фінансового управління Тетяна Цимбалюк.

Що відомо

  • У вересні Чернівецьке тролейбусне управління уклало договір на закупівлю п'яти вживаних автобусів Mercedes-Benz Citaro за 6,4 мільйона гривень. З них три доставили до Чернівців, їх планують запустити на маршруті №9.
  • 3 жовтня ЧТУ уклало договір на постачання трьох автобусів Mercedes-Benz серії Citaro за майже 4 мільйони (1,3 мільйона за одну машину). 11 жовтня тролейбусне управління уклало договір на постачання ще п'яти автобусів цієї ж моделі.
  • Також Чернівці отримали два автобуси Mercedes-Benz Citaro від німецького міста-побратима Мангайма, а також зчленований автобус Volvo з міста Мец у Франції.
  • Тролейбусне управління обслуговує шість автобусних маршрутів в Чернівцях – №1-А, 7, 8, 9, 15, 29.
  • З 15 серпня вартість проїзду у маршрутках Чернівців зросла до 14 гривень. Тариф підвищили через здорожчання вартості палива та запчастин, а також збільшення витрат на зарплати працівникам.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області