Чернівціобленерго буковинцям: “Новорічні свята область проведе зі світлом, якщо ворог не вдаватиметься до обстрілів”

За інформацією: Суспільне Чернівці.

На сьогодні можемо припускати, що новорічні свята область проведе зі світлом. Останні кілька діб нічні ліміти були скасовані у багатьох регіонах країни. Якщо ворог не вдаватиметься до повторних обстрілів, Буковина працюватиме і святкуватиме з електроенергією. Дякуємо ППО і Збройним силам України за таку можливість

Про це повідомляє АТ “Чернівціобленерго” на своїй сторінці у Телеграмі.

30 грудня Чернівецька область працює за планом відповідно до наданого обмеження обсягу потужності до 192 МВт/год – графік погодинних відключень на сьогодні розміщено на сайті у рубриці Інформація про відключення.

Нагадуємо, сьогодні кожна область отримує обмеження обсягів споживання електроенергії пропорційно до прогнозованої ситуації в енергосистемі країни, щоб утримувати баланс між виробництвом та споживанням електроенергії.

Після вчорашніх обстрілів території України російськими терористами в енергосистемі є значні мережеві пошкодження. Через це виникли складнощі у постачанні електроенергії на Харківщині, Київщині, Одещині, Миколаївщині, Херсонщині та Львівщині. Енергетики приступили до відновлення пошкоджеих мереж, щойно це стало можливим.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області