Чернівецька міськрада спрямувала на підтримку ЗСУ ще 30 млн. гривень – Клічук

За інформацією: Суспільне Чернівці.

На підтримку ЗСУ спрямували ще 30 мільйонів. Окрім цього, підтримали програму реабілітації для військових. Це найменше, чим можемо віддячити за мирні та спокійні будні.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Чернівців Роман Клічук, підбиваючи підсумки тижня, що минає.

Він також повідомив про відновлення ремонту доріг.

“Розпочали капремонт Щербанюка та Кармелюка, поновили роботи на Богуна та Жуковського. У межах гарантії ліквідували просідання бруківки на Кафедральній, Вокзальній та Бандери. Водночас МіськШЕП працює над ліквідацією післязимової ямковості”, – зазначив мер міста.

Серед інших здобутків: Чернівці стали членом організації міст всесвітньої спадщини. “Це про збільшення обізнаності про нас, активізацію туризму та інвестицій. А ще виграли грант на створення простору для розвитку та інтеграції бізнесу”, йдеться у повідомленні.

Також Роман Клічук згадав про почесний прийом делегації з міста-побратима Мангайм: “Нашій співпраці вже рік. З цієї нагоди нам передали генератори, обладнання для шкіл та запчастини для водного господарства”.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області