Чернівецька обласна рада звернулася до Президента України з проханням скасувати санкції проти ТОВ «Машзавод»

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Депутати Чернівецької обласної ради ухвалили звернення до Президента України щодо скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) проти ТОВ «Машзавод».

У тексті документу зазначається, що ТОВ «Машзавод» є одним із найбільших підприємств в Україні з виготовлення обладнання для нафтогазопереробної промисловості та платників податків у Чернівецькій області, підприємство своєчасно і в повному обсязі сплачувало податкові платежі до бюджетів усіх рівнів, йдеться у повідомленні пресслужби Чернівецької облради.

«Внаслідок застосування санкцій ТОВ «Машзавод» фактично припинило свою діяльність, його працівники не отримують заробітну плату, бюджет недоотримує податкові платежі, що негативно впливає на економіку регіону та держави в цілому», – йдеться у зверненні.

Також у документі зазначено, що, за наявною інформацією, Рада національної безпеки і оборони України вже ухвалила рішення про зняття застосованих раніше до ТОВ «Машзавод» обмежувальних заходів (санкцій).

Тож, зважаючи на це, депутати звернулися до Президента України Володимира Зеленського з проханням розглянути можливість прийняття указу щодо введення в дію рішення РНБО України про зняття з ТОВ «Машзавод» персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області