Чернівецька область: Оприлюднено графік погодинних відключень електрики на 16 грудня

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Чернівецькій області оприлюднили таблицю з графіком погодинних відключень електрики на 16 грудня. Загалом, гідно з оприлюдниним графіком на цю добу, відключення стануть тривалішими по всіх без виключення групах. Сукупно світла не буде від 14 до 16 годин.

Про це випливає з оновленого графіку, оприлюдненому на сайті Обленерго.

В умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для області, вкрай важко працювати за графіками стабілізаційних відключень і суворо їх дотримуватися.

1. З технічних причин не можна гарантувати відкл/вкл рівно о зазначеній годині, оскільки бригада має доїхати до енергооб’єкту і виконати дії з техніки безпеки. Тому відключення можуть відхилятися на 20-40 хв від години, зазначеної у графіку.

2. Через різке непрогнозоване збільшення навантаження на мережі диспетчер зобов’язаний негайно вжити заходів, щоб його знизити. Такі аварійні відключення застосовуються незалежно від складених графіків.

Дізнатися, до якої групи споживачів увійшла ваша адреса, ви можете: у файлі Excel – для міста Чернівці; у файлі Excel – для районів області.

ПОШУК ГРУПИ

Важливо! Електроенергія може бути відсутня також і з інших причин, наприклад через аварійні або планові роботи в мережах.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області