Чернівецька СБУ розслідувала справу «віцемера» окупантів на Донеччині, яка відповідала за депортацію до рф мешканців Маріуполя і Волновахи

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Служба безпеки продовжує викривати злочини зрадників і колаборантів, які перебувають у тимчасово окупованих районах сходу і півдня України.

У результаті слідчо-оперативних дій задокументовано незаконну діяльність так званого «заместителя главы администрации города Торез» (сучасна українська назва – Чистякове).

Перебуваючи на «посаді», вона поширювала кремлівський режим у захопленому українському місті і допомагала ворогу у незаконному «приєднанні» регіону до складу рф.

Крім того, зрадниця виконувала завдання москви щодо депортації мешканців окупованих районів Донеччини до країни-агресора.
Для цього вона організувала в місті транзитний «перевалочний пункт», який використовували для примусового вивезення українців до віддалених регіонів росії, зокрема Східного Сибіру і Далекого Сходу.

За даними слідства, поплічницею ворога є мешканка Єнакієвого, яка у 2016 році приєдналась до терористичної організації «днр».
Згодом її призначили «керуючою справами» місцевої окупаційної адміністрації, а потім «перевели» до окупаційної адміністрації Тореза.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантці про підозру за:
– ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);
– ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України.

Щоб уникнути правосуддя зловмисниця переховується на тимчасово захопленій території Донеччини. Однак, співробітники СБУ знають про місцезнаходження зрадниці і проводять комплексні заходи для її притягнення до відповідальності за злочини проти України.

Розслідування проводили співробітники Служби безпеки Чернівецької області за процесуального керівництва органів прокуратури.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області