Депутати облради на час воєнного стану зменшили на 50% орендну плату для ЧНУ, БДМУ та медичного фахового коледжу

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Депутати зменшили на 50% орендну плату для Чернівецького національного університету, Буковинського державного медичного університету та медичному фаховому коледжу.

Як повідомляє пресслужба обласної ради, пільговою орендною платою зазначені установи зможуть користуватися з 1 грудня цього року протягом дії воєнного стану в країні та 9 місяців після його припинення чи скасування.

Своїм рішенням депутати звільнили від орендної плати за користування нерухомим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області фізичних осіб та підприємців, яких призвали або прийняли на військову службу після оголошення воєнного стану в країні.

Таку ж пільгу отримали громадяни, які використовують орендовані приміщення для розміщення волонтерських центрів чи гуманітарних центрів для внутрішньо переміщених осіб.

Це рішення під час засідання чергової сесії ухвалили 39 голосами.

Крім того, депутати підтримали передачу в оренду обласної нерухомості Чернівецькому обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, Інституту медицини праці імені Ю.І. Кундієва, Управлінню державної судової адміністрації, Чернівецькому науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області