Для кращого дотримання графіку, Чернівціобленего створили окремі бригади енергетиків, які займаються лише включеннями та відключеннями світла

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Станом на 24 грудня в енергосистемі зберігається суттєвий дефіцит електроенергії. Працюють всі види генерації, але через обстріли та пошкодження обладнання припинила виробіток одна з електростанцій. Також продовжують діяти певні обмеження у системі передачі електроенергії, спричинені пошкодженнями магістральних мереж російськими атаками.

Про це повідомляє АТ Чернівціобленерго.

На жаль, обстріли енергосистеми України російськими терористами продовжуються. Навіть, якщо деякі буковинці не знають про це (не хочуть знати), руйнування об’єктів енергетичної інфраструктури у центральних, східних та прифронтових районах тривають.
Там, де це можливо, ремонтні роботи йдуть цілодобово.

Тому до всіх областей доведені ліміти споживання, перевищення яких призводить до застосування примусових обмежень. Для Чернівцької області на сьогодні ліміт споживання становить 188 МВт, які ми не будемо перевищувати, щоб недопустити відключення критично важливих об’єктів життєзабезпечення краю. Як повснюють у Чернівціоблененго, відповідно до цих величин був складений графік на суботу.

Для можливості більше дотримуватися графіку, ми виділили окремі бригади енергетиків, які займаються лише включеннями та відключеннями. Це непросте рішення, оскільки нині бракує фахівців, які займаються ремонтом обладнання. Сьогодні усі енергетики країни роблять усе можливе, щоб покращити ситуацію з електропостачанням, – йдеться у повідомленні.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області