Для забезпечення водопостачання жителів міста Сокиряни під час блекаутів закуплено новий дизельний генератор

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Забезпечення належної роботи об'єктів критичної інфраструктури громади, за умови повного припинення енергопостачання, наразі є одним із пріоритетних напрямків роботи Сокирянської міської ради.

Як зауважує міський голова Василь Козак, в першу чергу необхідно забезпечити резервними джерелами енергопостачання важливі об'єкти соціальної сфери та охорони здоров'я, а також належне водопостачання до них.

Відтак, аби забезпечити водопостачання до КНП «Сокирянська лікарня», а також до багатоквартирних будинків жителів міста Сокиряни у випадку блекауту, за кошти місцевого бюджету придбано дизельний генератор.

Установка живитиме електроенергією водяний насос, який постачає воду мешканцям міста Сокиряни із артсвердловини «РТП». Потужність генератора – 32 кВТ.

За словами фахівців КП «Сокиряни-благоустрій», такої потужності вистачить для того, аби забезпечити постачання води до лікарні та для потреб жителів міста – за окремим графіком. Його мобільність дозволить доставити пристрій до місця призначення у потрібний час.

Вартість установки разом з обладнанням трохи більше 753 тис. грн. Автономія, при урахуванні повністю заправленого бака, триває близько 18 годин безперервного функціонування.

Також, найближчим часом, для потреб громади буде доставлено ще один генератор потужністю 10 кВТ. Придбали пристрій за кошти місцевого бюджету. Слугуватиме установка для забезпечення енергопостачання Центру надання адміністративних послуг, аби жителі громади та внутрішньо переміщені особи, які тут проживають, мали змогу отримувати адміністративні послуги вчасно та якісно.

 

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області