До Чернівців привезли Вифлеємський вогонь миру

За інформацією: Суспільне Чернівці.

До Чернівців привезли Вифлеємський вогонь миру. Його доставили з Києва поїздом до залізничного вокзалу у Чернівцях. Тепер пластуни поширюватимуть вогонь серед жителів області.

Про це Суспільному розповіла координаторка Вифлеємського вогню в Чернівцях Галина Стаднікова.

Пластуни передадуть вогонь у громади області, міську раду, обласну адміністрацію, лікарні та дитячі будинки. Після 19 грудня вогонь доставлять до церков — звідти його зможуть взяти віряни. Також пластуни планують розгорнути Різдвяну шопку у Чернівцях та роздавати вогонь усім охочим.

“Вогонь — це як символ тепла, символ єднання. Ви можете від цієї свічки запалити іншу і вона буде символізувати вогонь з Вифлеєму. Суть акції в тому, щоб ділитись теплом і добром”, — розповіла Галина Стаднікова.

Передача Вифлеємського вогню. Фото: Суспільне Чернівці

Цьогоріч українські скаути отримали вогонь на пунктах пропуску на кордонах з Польщею та Словаччиною від дружніх скаутських організацій. Згодом його передали провідникам, які доставили до залізничних вокзалів різних областей України. “Укрзалізниця” до акції передачі вогню минулого року долучилася вперше.

Поїзд, яким прибув Вифлеємський вогонь. Фото: Суспільне Чернівці

Вифлеєємський вогонь миру. Фото: Суспільне Чернівці

Що відомо

  • 11 грудня до Києва з Австрії прибув Вифлеємський вогонь миру. Щороку австрійські скаути беруть Вифлеємський вогонь миру на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі та везуть його літаком до Австрії. Далі естафету передають сусіднім країнам.
  • Вифлеємський Вогонь Миру — це міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Ця традиція існує з 1984 року. В Україні вогонь вперше з’явився у 1992 році.
  • Пласт — українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області