“До кінця літа отримаємо”, – Z-бойовик Мурз пророкує Росії “катастрофічну поразку”

Росія не готова до українського контрнаступу і не зможе його стримати, упевнений відомий російський бойовик Андрій Морозов. Наступний великий контрнаступ Сил оборони України вже до кінця літа може обвалити політичний режим у Росії. З таким прогнозом виступив російський бойовик, Z-пропагандист Андрій Морозов на прізвисько Мурз, передає Діалог.UA.

“Я не можу згадати жодної військової кампанії в історії, в якій одна зі сторін так планомірно готувала б власну катастрофічну поразку. На жаль, ця сторона – наше військово-політичне керівництво”, – написав російський бойовик. За його словами, Росія повністю провалила підготовку до оборони: має проблеми з управлінням, зв’язком, артилерією та боєприпасами, а також з резервами.

Z-пропагандист Андрій Морозов пророкує росії “катастрофічну поразку”

Особливо біда у ЗС РФ зі зв’язком, який Мурз влучно охарактеризував як “бездонне дно”.

Він запевняє, що ЗСУ дуже якісно підготувалися до свого контрнаступу та отримали чисельну та якісну перевагу.

“Противник багато попрацював над тим, щоб зробити собі гарні, придатні ударні кулаки”, – запевнив Мурз. Він припустив, що в рамках контрнаступу ЗСУ хитро добиватимуть залишки російських резервів на Донбасі, втягуючи їх у бої на своїх умовах. Така “м’ясорубка”, на його думку, працюватиме на Бахмутському та Донецькому напрямках. Це супроводжуватиметься рейдами ЗСУ на Дніпрі, провокаціями на кордоні та нагнітанням панічних настроїв у російському суспільстві.

Основний удар контрнаступу буде, впевнений Z-пропагандист, на ділянці від Вугледару до Запоріжжя з виходом на узбережжя Азовського моря та перерізанням Росії сухопутного коридору до Криму. Після цього, вважає Морозов, українці видавлять окупантів повністю з Херсонської області на півострів, який на той час вже перетвориться на пастку.

“До кінця літа можна отримати багато цікавого – не лише фронт на західних околицях Маріуполя та у житлових кварталах Донецька, а й серйозні “політичні потрясіння” в Росії “, – написав Морозов. Він упевнений, що сил на таку операцію в українців цілком достатньо.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області