До сьомої ранку вся Буковина буде зі світлом. Оприлюднено графік відключень електроенергії на 27 грудня

За інформацією: Суспільне Чернівці.

27 грудня відключення електроенергії за графіками на Буковині буде не таким значним, як в минулі дні, хоча дефіцит електроенергії в мережі України залишається досить значним. Однак, у всіх буковинських оселях світло буде до 7.00 ранку, а далі знову розпочтнуться стабілізаційні відключення. Вимкнення світла у кожній групу буде меншим, ніж у минулі дні і сукупно складатиме по 9-10 годин на добу.

АТ “Чернівціобленерго” опублікувало оновлений графік відключень світла на 27 грудня 2022 року. Графік стабілізаційних відключень вводять за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергетичній системі України. Спрогнозувати впровадження таких графіків заздалегідь неможливо:

Дві останні доби у нічні години обмеження для області були скасовані. Таку ситуацію маємо через потепління і відповідно зниження споживання електроенергії, – йдеться у повідомленні АТ “Чернівціобленерго” у Телеграмі.

Проте, пам’ятаємо, що дефіцит потужності в енергосистемі зберігається суттєвим. Тому економне споживання дасть усім нам можливість і надалі отримувати трохи більше електроенергії.

Наразі продовжуться ремонтні роботи на об’єктах генерації та електромережах, пошкоджених внаслідок вже дев’яти масованих російських атак. Через масштабність та складність пошкоджень відновлення обладнання та функціонування низки ключових об’єктів вимагає значного часу.

Тримаємося, не піддаємося на провокації і надалі економимо електроенергію, йдеться у повідомленні відомства.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області