До уваги громадян!

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій  № 848, затвердженого постановою Кабміну,  для призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива громадянин подає до уповноваженого органу заяву про призначення та надання житлової субсидії та декларацію про доходи й витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

Зазначені документи можуть бути подані також до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади або посадових осіб центру надання адміністративних послуг, а також через Портал Дія.

Згідно з Положенням № 848 житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік.

Варто звернути увагу, що  до 31 грудня 2022 року ще можна звернутися за призначенням субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива за 2022 рік.

Слід зазначити, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України» прийом громадян з питань призначення житлових субсидій починаючи з 1 грудня 2022 року здійснюєть органами Пенсійного фонду України, які працюють за екстериторіальним принципом. Тобто, звернутися за допомогою можна в будь-який сервісний центр Пенсійного фонду України незалежно від місця проживання, а також через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України та мобільний додаток Пенсійного фонду України, що важливо в умовах воєнного стану.

Водночас залишається можливість звернення громадян з питань надання пільг та житлових субсидій до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг, а також через Портал Дія.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області