Допомога для військових – як стиль життя!

«Їхніми варениками смакували захисники на найгарячіших напрямках фронту… Завжди готові допомогти та підтримати наших хлопців…» – так про невтомних господинь зі станції Романківці каже волонтерка Тетяна Аузяк-Ловча.

Команда старанних трудівниць систематично готує пакунки на фронт, а в них – власноруч виготовлені запашні смаколики, які дарують кожному воїну відчуття домашнього затишку.

Готують кулінарки у господарстві Олександра та Галини Касьянових, які гостинно надають приміщення та все необхідне для приготувань обладнання.

Неабияку продовольчу підтримку для захисників, які знаходяться на гарячих напрямках фронту та перебувають у шпиталях, спрямовують і приватні підприємці села Романківці – Віктор та Таїсія Зубаль.

Днями, за вагомий внесок у надання волонтерської допомоги та розвиток волонтерського руху, господині станції Романківці та Віктор і Таїсія Зубаль, були відзначені Подяками Благодійного фонду «Фундація підтримки та розвитку» під керівництвом Тетяни Данилюк, який неодноразово доставляв зібрані смаколики на передову та у шпиталі.

А в знак вдячності за постійну підтримку, військові з передової передали до Романківців прапор з особистими підписами — як символ подяки, сили духу та єдності.

Завдяки спільній роботі волонтерів, господинь і добрих людей — кожна коробка зі смаколиками дарує нашим захисникам тепло і підтримку.

Щиро дякуємо всім, хто допомагає фронту щоденними справами!

Сила в єдності!

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області