Доведений ліміт споживання для Чернівецької області складає 46% від потреби. Тому неможливо гарантувати дотримання графіків відключення – Чернівецька ОВА

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Станом на 27 листопада, Укренерго надав ліміт споживання електроенергії для Буковини – обсяг потужності на сьогодні становить 148 МВт, який ми не маємо права перевищити. У першу чергу подається напруга на об’єкти критичної інфраструктури для життєзабезпечення області – це 132 МВт, а решта розподіляється між усіма групами споживачів.

Про це у Фейсбук повідомляє Чернівецька обласна військова адміністрація.

Там розмістили орієнтовний на 27.11 графік відключення, щоб відсутність електропостачання в оселях не тривала довше восьми годин.

Водночас, у повідомленні зазначається, що доведеного ліміту споживання для Чернівецької області недостатньо! З таким низьким обсягом потужності, а це 46% від потреби Буковини на цей час, неможливо гарантувати дотримання графіків, можуть і надалі бути екстрені відключення!

Нам усім зараз дуже важливо зберегти твердість духу, сталеві нерви і добро в серці! Все буде Україна! – зазначає Чернівецька ОВА.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області