Двох буковинців, яких підозрювали у розбещенні неповнолітніх, засудили до 15 та 12 років ув’язнення

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Світлина із судового засідання. Фото: Чернівецька обласна прокуратура

Двох пенсіонерів з Чернівецької області, яких підозрювали у розбещенні неповнолітніх, засудили до 15 та 12 років ув'язнення. 77-річний чернівчанин упродовж 15 років мав статеві відносини з дітьми, виготовляв порнографію й створив вдома дім розпусти. Він залучав дітей до надання інтимних послуг за гроші іншим чоловікам, серед яких був 68-річний завідувач відділення коледжу.

Про це йдеться на сайті обласної прокуратури.

За даними прокуратури, 77-річний чернівчанин створив у себе вдома дім розпусти та пропонував своїм знайомим сексуальні послуги жінок та дівчат. Серед потерпілих була його похресниця.

Обвинувачений з похресницею. Фото: Чернівецька обласна прокуратура

"Він запрошував до себе додому малолітніх та неповнолітніх дівчаток, як правило доньок жінок, які надавали йому сексуальні послуги. Чоловік фотографував дітей оголеними, а також за певну грошову винагороду вступав з ними в статеві відносини, фіксуючи на відео. У ході досудового розслідування виявлено 54 гігабайти файлів із зображеннями та відео порнографічного змісту", — йдеться на сайті прокуратури.

77-річний чоловік платив дітям гроші за інтимні послуги. У суді довели, що такими послугами користувався 68-річний завідувач відділення коледжу. Його засудили до 12 років за ґратами.

Фактично потерпілими було троє дівчат, проте лише двоє подали слідчому заяви про визнання їх потерпілими у провадженні.

У суді обвинувачені вину визнали частково.

Що відомо

  • 3 квітня 2021 року в області затримали двох чоловіків, яких підозрювали у розбещенні неповнолітніх.
  • 6 квітня 2021 року підозрюваних випустили під заставу у 150 тисяч гривень. Згодом прокуратура подала на це рішення апеляцію.
  • 9 квітня 2021 Апеляційний суд знову відправив чоловіків під варту. Їхню заставу збільшили до майже чотирьох мільйонів гривень на обох.
  • 19 травня 66-річного підозрюваного звільнили з посади викладача коледжу.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області