Фахівці профільних відділів міської ради долучаються до інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо недопущення різних форм насильства

За інформацією: Суспільне Чернівці.

На Сокирянщині тривають тематичні заходи в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Відтак, у межах програми, яка триває в Україні з 25 листопада по 10 грудня, на базі відділу Державної прикордонної служби «Сокиряни» проведено тренінг з метою підвищення обізнаності працівників відділу щодо прав людини, формування свідомості стосовно нетерпимого ставлення до насильства, торгівлі людьми, гендерного насильства, порушення прав людини, жорстокого поводження з жінками та дітьми, попередження насильства у сім’ї.

До участі у заході долучились начальник відділу з питань соціального захисту населення міської ради Тетяна Черній, головний спеціаліст служби у справах дітей Олександр Гладкий, начальник сектору превенції відділення поліції №1 м. Сокиряни Максим Димитров.

В ході зустрічі присутні дізналися, як розпізнати домашнє насильство, як убезпечитися в такій ситуації (особливо в умовах війни), як зв’язатися з компетентними органами і службами по допомогу в кризовій ситуації, ознайомилися з інформацією щодо механізмів реагування у випадку домашнього насильства.

Як поінформувала начальник відділу з питань соціального захисту населення Тетяна Черній, на території Сокирянської громади діє мобільна бригада із протидії домашньому насильству, яка реагує на кожне звернення громадян.

Не оминули і питання відповідальності за вчинення домашнього насильства, у тому числі щодо притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності кривдників.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області