ФК “Буковина” переміг хмельницьке “Поділля” у першому матчі в межах літніх зборів

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Андрій Андрейчук із ФК “Буковина”. Фото: Facebook/ФК Буковина

26 червня "Буковина" перемогла хмельницький клуб "Поділля" з рахунком 3:1. Це перший контрольний матч у межах підготовки до сезону 2024/25. Матч відбувся у Чернівцях на стадіоні "Буковина".

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного з матчу.

Перший тайм поєдинку завершився з рахунком 0:0.

На 59-ій хвилині "жовто-чорним" вдалось вийти вперед: після пострілу Данила Голуба гравець "Поділля" відправив м’яч у свої ворота.

На 86-ій хвилині гравці "Поділля" зрівняли рахунок. Проте вже на 90-ій хвилині півзахисник "жовто-чорних" Іван Тищенко забив другий гол і вивів команду вперед.

На 101-ій хвилині Іван Тищенко оформив дубль, таким чином рахунок став 3:1 на користь "Буковини".

Для хмельницького "Поділля" це був третій матч у літньому міжсезонні. До цього, 19 червня, вони перемогли у поєдинку з аматорським клубом "Колос" (Полонне) з рахунком 3:0. Проте у другому спарингу, 22 червня, гравці "Поділля" поступилися "Агробізнесу" з рахунком 0:4.

Що відомо про ФК "Буковина":

• "Буковина" – єдина в області футбольна команда, яка виступає на професійному рівні.
  • За сезон Першої Ліги 2023/24 ФК "Буковина" набрала 41 очок і посіла перше місце з десяти у групі на вибування.
  • Головна мета чернівецького клубу у сезоні 2024/25 – це вихід до Української Прем’єр-ліги. До УПЛ команда може потрапити, якщо вона займе перше або друге місце у Першій лізі, або через стикові матчі, якщо команда займе третє чи четверте місце у Першій лізі і переможе команду з УПЛ у стикових матчах.

Авторка: Анастасія Апетрі