Футбольний клуб “Буковина” поступився “Металісту 1925” в матчі Першої ліги

За інформацією: Суспільне Чернівці.

ФК “Буковина”. facebook / ФК Буковина

Футбольний клуб "Буковина" програв харківському "Металісту 1925" в межах чемпіонської групи Першої ліги. Спочатку в матчі був автогол, пізніше чернівчани змогли зрівняти рахунок, а згодом харківська команда забила після пенальті.

Про це стало відомо з трансляції матчу на YouTube.

Матч проходив на стадіоні "Арена Лівий Берег" у Києві. В першому таймі сильнішими були харків'яни, адже змогли забити на 19 хвилині матчу і не пропустили у відповідь. Хавбек Ермір Рашіца прострілював в сторону воріт суперника, а захисник жовто-чорних Андрій Бусько зрізав м'яч у власні ворота.

У другому таймі підопічні Чурілова почали тиснути на суперника і більше пробивати по воротах. На 71 хвилині матчу після подачі кутового рахунок зрівняв центральний захисник "Буковини" Микита Безуглий. Проте вже на 74 хвилині Дмитро Шинкаренко порушив правила у власному штрафному майданчику, а арбітр призначив пенальті, який вдало реалізував півзахисник харків'ян Владлен Юрченко.

Наразі ФК "Буковина" посідає останнє, восьме, місце в чемпіонській групі Першої ліги – на шість очок відстає від другого місця, яке дає пряму путівку до УПЛ та на п'ять очок відстає від четвертого місця, яке дає змогу зіграти у стикових матчах за право участі в УПЛ.

У наступному матчі Першої ліги футбольний клуб "Буковина" зіграє вдома проти СК "Полтава" 19 квітня.

Як ФК "Буковина" може потрапити до Прем'єр-ліги

До Прем'єр-ліги команда може потрапити, якщо займе перше або друге місце у чемпіонській групі Першої ліги, або через стикові матчі – якщо команда займе третє чи четверте місце і переможе команду з УПЛ у стикових матчах.

Що відомо про футбольний клуб "Буковина"

  • "Буковина" – єдина в області футбольна команда, яка виступає на професійному рівні.
  • За часів незалежної України “Буковина” провела в УПЛ лише два сезони у 1992-93 роках, йдеться на сайті “Буковини”.
  • На початку 2024 року інвестором чернівецького клубу став Володимир Дубинський – команді поставили завдання вийти до прем’єр-ліги у 2025 році.
  • До УПЛ команда може потрапити, якщо вона займе перше чи друге місце у Першій лізі, або через стикові матчі, якщо команда займе третє чи четверте місце у Першій лізі і переможе команду з УПЛ у стикових матчах.

Читати ще

Читати ще

“Завдання – брати максимум у кожному матчі”: тренер ФК “Буковина” про підготовку до другої частини сезону Першої ліги

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області