Глибина душі та болю українського народу – у творчості Олени Кирилівни Богуцької

Сьогодні на базі територіального центру соціального обслуговування населення Сокирянської міської ради було презентовано ювілейну, 10-ту збірку творів нашої землячки, талановитої письменниці Олени Богуцької, під назвою «З піснею в серці».

Силу слова Олени Кирилівни знають та цінують не тільки на Сокирянщині, але й далеко за її межами. Багато творів талановитої поетеси покладено на музику.

Творчий захід зібрав сьогодні в залі чимало поціновувачів творчості Олени Богуцької. Щиро вітали поетесу з виходом нової збірки друзі, знайомі та колеги. Олена Кирилівна розповіла присутнім, як народилась її нова збірка «З піснею в серці», повідала про події та життєві історії, які надихнули на написання кожного окремого твору. Значна частина творів поетеси присвячена темі війни росії проти України.

Відчувати біль і радість та вміння передати його словом, яке залишиться у пам’яті багатьох поколінь, – одна з особливостей таланту Олени Кирилівни, яка зачаровує та водночас вражає.

В ході благодійної літературно-творчої зустрічі її учасники мали змогу ознайомитись із творчістю Олени Кирилівни, послухати її пісні та вірші у виконанні самої поетеси, колективу «Співочі бабусі» з міста Новодністровськ, учасниці хору «Доля» Тихович Надії Миколаївни, учнів закладу загальної середньої освіти №1 міста Сокиряни – Вероніки Мартиненко, Софії Бучко, Анастасії Макар та провідного методиста центральної бібліотеки Наталії Каланчі.

Надзвичайно вразив своєю глибиною вірш-звернення поетеси до російських матерів, який зворушливо й проникливо прочитала ведуча заходу Оксана Георгіян.

Чудовим виконанням пісень дивували і учасники Сокирянського хорового колективу «Доля», який з 2006 року очолює художній керівник Микитюк Любов Василівна. Минулого року хор «Доля» відзначив 25-річний ювілей.

В ході заходу зібрано благодійну грошову допомогу, яку передано волонтеру Олені Троян для потреб військових.

Зі збірками творів Олени Кирилівни всі бажаючі можуть ознайомитись завітавши до Сокирянської центральної та дитячої бібліотек.

 

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області