«Готові до спротиву»: з’явився трейлер документального фільму про Чернівецьку тероборону

Чернівецька бригада Сил територіальної оборони презентувала трейлер документального фільму “Готові до спротиву”, в якому описується бойовий шлях буковинських тероборонців.

Як повідомляє molbuk.ua, відеотрейлер до стрічки опублікували 1 червня на офіційній Facebook-сторінці 107 окремої бригади ТрО, яка сьогодні відзначає п’яту річницю від дня створення.

У фільмі “Готові до спротиву” задокументовано бойові історії з життя підрозділів 107 бригади тероборони. Чимало з бійців цього підрозділу в цивільному житті не мали стосунку до війська, але в перші дні повномасштабного вторгнення рф вони без роздумів взяли зброю до рук та пішли захищати свою Батьківщину. Ці люди – до початку великої війни успішні бізнесмени, вчителі, науковці й представники інших професій – зараз перебувають у найгарячіших точках України та дають гідну відсіч ворогу на фронті.

Автори документального фільму – відомий український кінорежисер Олександр Ткачук та чернівецький журналіст, головний редактор сайту “Молодого буковинця” Микола Кобилюк, які також від початку повномасштабного вторгнення несуть службу в лавах тероборони.

Довідка

“Готові до спротиву” – це цикл документальних фільмів про підрозділи Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Стрічка про 107 окрему бригаду ТрО стане другою серією цього циклу. Фільм створений на виробничій базі Служби зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони ЗСУ за підтримки служби зв’язків з громадськістю регіонального управління Сил ТрО “Захід”.

Художній керівник циклу документальних фільмів – відомий український режисер, військовослужбовець ТрО Ахтем Сеітаблаєв, керівник проєкту – полковник Олексій Дмитрашківський.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області