Який трекер для автівки обрати для ефективного контролювання свого автопарку
Технології супутникового визначення координат об’єктів застосовуються не лише в геодезії, географії чи військовій справі. GPS стає в пригоді й власникам компаній, що мають свій автопарк. GPS-моніторинг транспорту — це сучасний, автоматизований та високоточний метод контролю, що ви можете залучити у своїй справі.
Типи GPS-трекерів: які вони можуть бути?
Головний пристрій, потрібний для контролю кожного авто — це GPS трекер для авто. Це невеликий за розмірами, але дуже продуктивний девайс, що складається з приймача супутникових сигналів для визначення координат рухомого об’єкта, антени та передавача для передавання даних про місцеперебування автівки, акумуляторів чи пристроїв живлення, а також нерідко й додаткових модулів. За типами трекери можуть відрізнятися по кількох параметрах.
Типи трекерів за автономністю
Є GPS-трекери, що працюють від акумуляторів чи батарей, вони є автономними та можуть стати як автомобільними системами контролю, так і персональними GPS-мітками. А є бортові системи, що не залежать від заряду батарей, а працюють від акумулятора авто.
Типи трекерів за технологією передачі даних
Технології передавання даних теж можуть відрізнятися:
– Більшість трекерів працює за технологіями GPS та GSM для отримання та передачі даних. Але, наприклад, в підземних тунелях чи паркінгах вони супутник не «зловлять».
– Якщо ж трекер використовує не лише GPS-позиціювання, а й LBS-технологію, він може отримувати геолокаційні дані й від найближчих базових станцій мобільного зв’язку.
Які функції можуть виконувати сучасні GPS-трекери для транспортних засобів?
За функціоналом GPS-трекери для моніторингу теж відрізняються. Є такі, що можуть лише передавати дані про координати та швидкість, є пристрої, що додатково вимірюють витрати палива, а є трекери, що ще й можуть блокувати двигун при позаштатній ситуації.
Чому GPS-трекінг та моніторинг — найкраще рішення для контролю автопарку?
Моніторинг власного транспорту, особливо, якщо його на підприємстві чимало, може бути надскладною задачею. Але GPS-моніторинг впорається з нею пречудово, а ви зможете скористатися такими перевагами:
– Швидкість отримання даних, адже трекери передають їх в реальному часі, а якщо зв’язок відсутній, можуть записувати дорожні точки, щоб потім побудувати маршрути та графіки переміщення.
– Зручність, адже в застосунку, вебінтерфейсі чи програмі можна не лише бачити локацію автівки, а й дані про маршрути, зупинки, загальний час руху, швидкість тощо. А ще всю цю інформацію можна просто в ПЗ оформлювати у вигляді аналітичних звітів.
– Безпека: завдяки GPS-моніторингу ризики викрадань, ДТП чи навмисних пошкоджень ваших транспортних засобів знижуються.
– Економічність. А ще моніторинг транспортних засобів за допомогою супутників допомагає зекономити, адже вірогідність, що ваш персонал буде використовувати авто для власних потреб або зловживати злиттям палива буде низькою.
Тому, якщо хочете впровадити зручний та недорогий контроль транспортних засобів на своєму підприємстві, рушайте по GPS-трекери!
Як обрати кращий трекер GPS для авто?
Щоб зробити правильний вибір серед численних GPS-трекерів, присутніх на ринку, краще одразу залучити підбір за кількома суттєвими критеріями:
– Визначиться з тим, які функції вам потрібні для моніторингу й контролю та переконайтеся, що обрані моделі трекерів їх підтримують.
– Оберіть надійних виробників: краще купити GPS-трекери кращої якості, які прослужать довго, ніж заощадити на не надто точних, але бюджетних моделях.
– Уточніть, з яким ПЗ працює обраний трекер та за можливості замовте послуги його встановлення, налаштування та обслуговування — це збереже ваш час та забезпечить гарантованою точністю інформації, отриманої з трекера.
Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам обрати кращі GPS-трекери та запровадити чіткий та зручний контроль власного автопарку. Сьогодні ця технологія допомагає як захистити власний автопарк від викрадань та пошкоджень, так і оптимізувати його використання, побудову маршрутів та амортизацію.