Графік стабілізаційних відключень на Буковині на 11 січня: світла знову стане менше

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Графік стабілізаційних відключень вводять за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергетичній системі України. Спрогнозувати впровадження таких графіків заздалегідь неможливо.

Споживання електроенергії помітно зростає, на сьогодні обсягів генерації не вистачає, щоб покрити потреби споживання у повному обсязі. Тому Укренерго надали усім регіонам ліміти споживання на повну добу. Будь ласка, споживайте електроенергію виважено. Це дозволяє знизити навантаження на електромережі та зменшить кількість аварійних ситуацій.

При збільшенні споживання для Чернівецької області знизили ліміти споживання електричної енергії, порівняно із попередніми днями.

Відповідно до цих величин АТ “Чернівціобленерго” складений графік відключень на 11 січня 2023 року:

В умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для області, вкрай важко працювати за графіками стабілізаційних відключень і суворо їх дотримуватися.

1. З технічних причин не можна гарантувати відкл/вкл рівно о зазначеній годині, оскільки бригада має доїхати до енергооб’єкту і виконати дії з техніки безпеки. Тому відключення можуть відхилятися на 20-40 хв від години, зазначеної у графіку.

2. Через різке непрогнозоване збільшення навантаження на мережі диспетчер зобов’язаний негайно вжити заходів, щоб його знизити. Такі аварійні відключення застосовуються незалежно від складених графіків.

Дізнатися, до якої групи споживачів увійшла ваша адреса, ви можете: у файлі Excelдля міста Чернівці; у файлі Excelдля районів області.

ПОШУК ГРУПИ

Важливо! Електроенергія може бути відсутня також і з інших причин, наприклад через аварійні або планові роботи в мережах.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області