Графік стабілізаційних відключень на Буковині на 9 січня: світло вимикатимуть по 8 годин до кінця доби

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Графік стабілізаційних відключень вводять за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергетичній системі України. Спрогнозувати впровадження таких графіків заздалегідь неможливо.

Холодна та волога погода сприяє зростанню споживання електроенергії та дефіциту її в енергосистемі. Тому усім регіонам в Україні надаються ліміти споживання, які діють з 08:00 до 24:00.

Звертають увагу, що економне споживання електроенергії кожного мешканця краю надає можливість заживити більше споживачів.

Відповідно до цих величин АТ “Чернівціобленерго” складений графік відключень на 9 січня 2023 року:

В умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для області, вкрай важко працювати за графіками стабілізаційних відключень і суворо їх дотримуватися.

1. З технічних причин не можна гарантувати відкл/вкл рівно о зазначеній годині, оскільки бригада має доїхати до енергооб’єкту і виконати дії з техніки безпеки. Тому відключення можуть відхилятися на 20-40 хв від години, зазначеної у графіку.

2. Через різке непрогнозоване збільшення навантаження на мережі диспетчер зобов’язаний негайно вжити заходів, щоб його знизити. Такі аварійні відключення застосовуються незалежно від складених графіків.

Дізнатися, до якої групи споживачів увійшла ваша адреса, ви можете: у файлі Excelдля міста Чернівці; у файлі Excelдля районів області.

ПОШУК ГРУПИ

Важливо! Електроенергія може бути відсутня також і з інших причин, наприклад через аварійні або планові роботи в мережах.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області