Графік знову оновили: обмеження потужності для Буковини становить лише 162 МВт, але через перевантаження мереж є аварійні пошкодження – АТ “Чернівціобленерго”

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Станом на 20 грудня в енергосистемі країни поки зберігається значний дефіцит потужності. Останні обстріли об’єктів магістральних мереж у центральному регіоні, а також артобстріли на сході України призвели до чергових пошкоджень енергетичної інфраструктури та погіршення ситуації з енергопостачанням.

Ситуація в енергетиці загалом по країні відображається у кожному регіоні. Так, на сьогодні обмеження потужності для Чернівецької області становить лише 162 МВт, яку ми намагаємося не перевищувати, йдеться у повідомленні АТ “Чернівціобленерго” у Телеграмі.

Відповідно до цих величин складений графік відключень на сьогодні.

Разом з тим, через збільшення споживання та перевантаження мереж виникають аварійні пошкодження в мережах, які впливають на дотримання графіку.

У відомвсті нагадують: щоб не перевантажувати мережі, при відновленні електропостачання у ваших домівках, вмикайте електроприлади поступово, користуйтеся ними по черзі.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області