Громада попрощалась із Героєм…

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Турботливий та працелюбний, спокійний та відповідальний, доброзичливий та розсудливий – таким був Андрій Сливка, наш земляк, захисник та Герой.

Сьогодні, 02 грудня, Сокирянська громада провела військовослужбовця в останню дорогу…

Віддати шану Герою прийшли рідні, близькі, друзі, односельчани, бойові побратими, перший заступник міського голови Іван Гангал, начальник другого відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Іван Серебрянський, староста Михалківського старостинського округу Анатолій Білоткач, небайдужі громадяни.

Андрій Сливка захищав Батьківщину на передових позиціях боротьби з окупантом, допоки не отримав важкі поранення… 12 грудня захиснику виповнився би 41 рік… Він планував своє життя вже у мирній Україні та ще так багато справ не виконав…  Бойові побратими пам’ятатимуть чоловіка як одного з найкращих, який без зайвих слів, достойно та ефективно робив свою роботу.

У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе сім’ї, разом із всією громадою схиляємо голови у глибокій скорботі. Пам'ять про Андрія Васильовича Сливку вічно житиме в наших серцях. Він був, є і буде справжнім сином України.

Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно…

 

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області