Грозові зливи, град та дощі: де завтра в Україні очікувати погодних “сюрпризів”

Завтра в Україні температура повітря трохи знизиться, проте очікуються короткочасні зливи з грозами і навіть град. Європу накрила жахлива спека з підвищенням температури повітря до екстремальних значень +40…47 градусів. Її відлуння дістанеться і України, проте становитимуть набагато менші значення.

Про це повідомляє синопткиня Наталія Діденко, пише Діалог.

У своєму Telegram-каналі вона зазначає, що у вівторок, 18 липня, у південній частині України, у центральних областях та на сході денна температура повітря буде +29…34 градуси; у Херсонській, Миколаївській, Запоріжжі та в Криму місцями +32…36 градусів.

У західних областях та північних стовпчиках термометрів піднімуться завтра до комфортних, враховуючи літо, значень – передбачається +24…29 градусів (на Закарпатті до +30 градусів).

Короткочасні дощі із грозами пройдуть у вівторок у більшості областей України. “При грозах є ймовірність сильної зливи, шквалу та граду!” – наголошує вона.

Вдень вівторка опади припинятимуться на заході України, а в південній частині грозовий дощ найімовірніше на Одещині.

У Києві 18 липня також очікується дощ із грозою. Температура повітря після сьогоднішньої спеки знизиться і становитиме +25…28 градусів. Дощі прогнозують і синоптики Укргідрометцентру.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області