Хай Миколай оберігає та наставляє на добрі справи!

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Сьогодні, 19 грудня, у День Святого Миколая – свято, на яке особливо чекають діти, Сокирянський міський голова Василь Козак, а також секретар міської ради Любов Степаненко, перший заступник міського голови Іван Гангал та керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко відвідали родини із дітьми, батьки яких загинули виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною та які зникли безвісти в ході російсько-української війни.

Зараз у Сокирянській громаді проживає 35 дітей загиблих Героїв, військовослужбовців, які зникли безвісти під час виконання бойових завдань із захисту суверенітету України.

«Наше найперше завдання  – турбуватися про родини загиблих захисників України та тих, хто, віримо, обов’язково знайдеться та повернеться до рідного дому», – зазначає міський голова Василь Козак. За словами голови громади, свято Миколая обов’язково повинно завітати до кожної домівки.

Тож дітки Героїв російсько-української війни – вихідців із Сокирянщини, які віддали найцінніше – життя, а також військовослужбовців, які зникли безвісти в ході виконання бойових завдань з оборони рідної землі, отримали подарунки та солодкі смаколики.

Гості побажали юним жителям громади, аби святий Миколай оберігав їх та наставляв на добрі справи.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області