Хто має право на отримання довідки ВПО?

Особи, які залишили своє місце проживання та перемістилися з територій, де ведуться бойові дії, або з ТОТ. Ці населені пункти мають бути включені до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф, затвердженого Мінреінтеграції, й щодо яких не визначена дата завершення бойових дій (припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації рф.

 

Особи, у яких внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, зруйноване або непридатне для проживання житло.

 

Студенти, які навчаються в закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, які перемістилися з територій, на яких ведуться бойові дії, або з ТОТ. А також, у яких внаслідок бойових дій, зруйноване або непридатне для проживання житло.

 

Відповідно до змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2023 року № 709 «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб» до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою КМУ від 01.10.2014 № 509.

 

Омбудсман України Дмитро Лубінець

 

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області