І двох років не минуло: в Україні створюють спеціальну білизну для жінок-військових

Пробні зразки білизни для жінок-військових вже у виробництві і восени військовослужбовиці отримають комплекти, які складатимуться з топа і двох пар трусів. Над вирішенням цієї проблеми працюють різні фонди, Міністерство оборони України та бізнес. Зокрема, один із українських брендів долучився до створення спеціалізованих комплектів спідньої білизни для жінок-військових.

У пресслужбі бренду одягу brabrabra, що створює спідню білизну для жінок-військових, розповіли подробиці.

У ЗСУ служить близько 42 тисяч жінок, як в тилу, так і на передовій. За півтора року повномасштабного вторгнення захисницям й досі видають чоловічу форму — білизну в тому числі. Недоступність відповідної білизни для захисниць має серйозні наслідки для їхнього комфорту та здоровʼя, відбиваючись на гігієні, мобільності та загальному самопочутті.

«Зручність білизни, звичайно, важлива, особливо в зоні виконання завдань. Зазвичай “робочий день” тут ненормований, тому нести службу в постійному дискомфорті нереально. Вже давно доведено, що незручна білизна може негативно впливати на жіноче здоровʼя», — поділилася Настя, водійка роти протитанкових ракетних комплексів.

“Зазвичай “робочий день” тут ненормований, тому нести службу в постійному дискомфорті нереально”, – військова Настя. Фото: пресслужба brabrabra.

«При виконанні завдань, та коли немає змоги перевдягнутися по декілька днів, важливо щоб білизна була максимально комфортною, зручною. Тому що це не тільки комфорт, а й про жіноче здоровʼя», — додала Ніколь, військова.

“Це не тільки комфорт, а й про жіноче здоровʼя”, — каже Ніколь, військова. Фото: пресслужба brabrabra.

Тестування розробленої білизни серед військовослужбовиць відбувалося з серпня минулого року для перевірки відповідності та функціональності комплектів, а вже восени очікується прибуття першої партії тактичної білизни — деталями бренд поділиться згодом.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області