Як Чернівці прикрасили до Нового року

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Суспільне Чернівці

У Чернівцях цьогоріч не встановлюватимуть головну ялинку на Соборній площі через повномасштабну війну в Україні. Натомість облаштували менші ялинки в парку імені Шевченка, на площі Філармонії та вулиці імені Кобилянської. Також по місту встановили фотозони.

У парку імені Шевченка встановили штучну семиметрову ялинку біля Літнього театру. На встановлення дерева не витрачали бюджетних грошей. Ялинку та іграшки закупили торік. Через економію електрики, на ялинці немає ілюмінації та гірлянд.

Суспільне Чернівці

"З гірляндами вона б мала кращий вигляд, але цього року прийняли рішення без вогнів встановлювати ялинку. Завжди облаштовували ялинку на атракціонному комплексі, а цьогоріч — на новій локації", — каже завідувачка Центру культури та дозвілля Людмила Кольцова.

Також у парку 25 грудня та на новорічні свята влаштовуватимуть розваги для дітей з подарунками.

Ще одну новорічну локацію облаштували на площі Філармонії. Там встановили фотозону та дві ялинки. До кінця тижня схожу мають облаштувати на Театральній площі.

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернівці

"На Театральній площі буде встановлений дідух, зроблений на Франківщині. Робили його впродовж двох тижнів, він буде триметровий. Він небагато вартує, до п'яти тисяч гривень, це спонсорські гроші. До Різдва, до 25 грудня, будуть дві фотозони вже готовими", — каже керівниця міського управління культури Юлія Сафтенко.

Ялинку також встановили на вулиці Кобилянської. Її облаштував приватний підприємець.

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернівці

Також управління культури дозволило підприємцям прикрасити вітрини магазинів та кафе, розповіла Сафтенко.

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернівці

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області