Як зібрати ігровий ПК? Магазин «Комп’ютерний всесвіт» допоможе

З урахуванням великої кількості комплектуючих зібрати персональний комп’ютер не так складно, але у великій різноманітності вкрай складно розібратися новачкам, оцінити всі переваги та недоліки кожного з конкретних рішень. Вартість ігрових ПК від 300 до 3000 доларів. Переплачувати нікому не хочеться, але треба брати техніку із запасом потужності.*

Щороку виходять нові ігри та програми, тому зайва потужність завжди знадобиться. Інтернет-магазин «Комп’ютерний всесвіт» запропонує свої рішення для вибору, а консультації менеджерів допоможуть оцінити асортимент та зробити вигідну покупку. На всі деталі та комплектуючі надається офіційна гарантія.

Процесор

Забезпечувати продуктивність та ефективність. Для бюджетного складання підходять варіанти Intel i3-12100 або i5-12400F. Вони забезпечують високу швидкість, але друге рішення немає вбудованої графіки. Якщо розглядати AMD, то оптимальним вибором стане Ryzen 5 5500. Він дешевше за такої ж продуктивності. Універсальним буде процесор Ryzen 5 7500F, який, крім продуктивності, вважається ще й енергоефективним. Для найдорожчих конфігурацій ПК вибирають Ryzen 5 7600X.

Відеокарта

Основний компонент, який відповідає за відображення графіки. Бюджетними рішеннями стануть GTX 1660 Ti та RTX 3050 на 6 ГБ. Вони забезпечать комфортну роботу у роздільній здатності Full HD. Версія RTX 3050 із 8 ГБ має підвищення продуктивності на 20%.

Середньою популярністю користуються відеокарти RTX 4060 та AMD RX 7600 на 8 ГБ. Вони ідеально підходять для великої кількості сучасних ігор. Коли перед ПК ставляться продуктивні завдання, тоді потрібно вибирати RX 7600 XT з 16 ГБ або RTX 5060 на 8 ГБ.

Оперативна пам’ять

Для невибагливих ігор достатньо 16 Гб, але оптимальним вибором стане 32 Гб. На його користь виділяють кілька аргументів:

  • ОЗУ 16 Гб іноді недостатньо для виконання елементарних завдань;
  • за 32 Гб DDR5 доведеться чимало доплатити, але зате ПК не швидко ставатиме морально застарілим;
  • користувач отримує запас потужності виконання багатозадачності чи активації сучасної гри;
  • якщо хочеться заощадити, можна взяти ОЗУ DDR4 на 32 Гб і пам’ять буде дешевше, ніж 16 Гб DDR5.

Не зайвим буде вивчити битву DDR4 vs. DDR5 і зрозуміти, що вигідніше у сучасних реаліях.

Блок живлення

Це інструмент передачі потужності. Продуктивні відеокарти вимагають більшої потужності, але не завжди потрібно орієнтуватися на готові параметри. Всі параметри потужності комплектуючих потрібно додати та отримати підсумкову потужність всього ПК.

При виборі блоку живлення додати запас 30% та придбати блок із відповідною потужністю. Коли в майбутньому планується модернізація найкраще відразу придбати блок живлення потрібної потужності.

* На правах реклами

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області