“Як зомбі дивляться на Путіна”: Вайкуле “рознесла” росіян, які підтримують війну, і назавжди зреклася Росії

Латвійська естрадна співачка Лайма Вайкуле, яка засудила кровопролитну війну в Україні, впевнена, що ніколи не виступить в Росії. Артистка вважає, що не доживе до того часу, коли в країні-терористі щось зміниться, тому що зараз росіяни “як зомбі дивляться на Путіна”.

Про це повідомляє Obozrevatel.

Зірка припустила, що ті, кому не “прополоскали” мізки, усвідомлюють трагічні наслідки кремлівської політики, однак у більшості “вуха залиті воском”.

“Ті, кому мізки не прополоскали, які розуміють, що є чорне і біле, з тими все нормально. А ті, хто не розуміють, як зомбі дивляться на Путіна і слухають, що він каже, що якби вони не напали, напала б Україна. Можна таку дурницю слухати? Можна в це вірити?” – висловилася Вайкуле.

Співачка для себе вирішила, що ніколи не повернеться до Росії. Вона не вірить, що доживе до глобальних змін у свідомості самих росіян.
“Сьогодні хочу сказати, що ніколи. Має сильно все змінитися. Має знову статися те, що було в 90-х. Надія, віра в перебудову, в краще життя, правду. Але я навряд чи доживу до цього часу, тому для себе вирішила, що ніколи”, – запевнила Лайма Вайкуле.

Незадовго до повномасштабного вторгнення Росії в Україну, артистка приїжджала з туром, як робила це щороку. Зараз їй дуже боляче дивитися на наслідки російських терористичних атак, наприклад, у Харкові.

“Ось як врятували росіяни російськомовне місто Харків. Хтось хоче їхнього порятунку? Хочеться кричати, але, на жаль, у людей, які живуть в Росії, вуха залиті воском”, – додала виконавиця.

До слова, днями в Латвії пройшов благодійний фестиваль Вайкуле, де виступили антивоєнно налаштовані зірки. Гостями вечора стали також російські артисти Максим Галкін та Алла Пугачова.

Як писав OBOZREVATEL, Вєрка Сердючка запалила на сцені у своїй уже традиційній вишиванці та візитній срібній зірці на голові. Артистка виконала улюблені хіти глядачів, а також змінену композицію “Раша, гудбай”.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області