Яка дієта необхідна при молочниці?

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Яке гінекологічне захворювання є найбільш розповсюдженим серед жінок? Так, ідеться про молочницю. Передусім її лікування потребує використання спеціальних препаратів, які ви можете знайти за посиланням: https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/lechenie_molochnitsyi. МІС Аптека 9-1-1 допоможе з пошуком необхідних ліків. Окрім цього, людям із молочницею радять дотримуватися особливої дієти, про яку поговоримо далі *.

Що не можна їсти при молочниці?

Щоб зрозуміти логіку, за якою одні продукти забороняють, а інші рекомендують, треба знати про природу походження молочниці. Кандидоз є грибковим захворюванням. Отже, варто виключити їжу, що підвищує рівень цукру у крові та провокує розмноження грибків. З раціону необхідно прибрати:

  • хлібобулочні вироби;
  • цільне молоко;
  • спеції;
  • вироби з дріжджами;
  • солодощі;
  • спеції;
  • алкоголь.

Якщо у вас загострення кандидозу, краще за все повністю відмовитися від перерахованих продуктів на час лікування. Це допоможе пришвидшити процес одужання.

Однак хибною є думка, ніби лише специфічне харчування провокує молочницю. В невеликих обсягах кандида є в організмі, і це норма. Проте сукупність певних факторів є причиною виникнення молочниці, тобто підвищеного розмноження грибків. До таких провокуючих речей уналежнюють стреси, недосипання, інфекції, вагітність, зміну статевого партнера, приймання антибіотиків тощо. Тож, на жаль, існують ситуації, коли попередити кандидоз (за умови схильності до нього) майже неможливо.

Як швидко вилікувати кандидоз?

Перше, що варто зробити, — звернутися до гінеколога. Саме він вивчить усі ваші індивідуальні особливості захворювання, порадить дієві препарати та дасть інші рекомендації. Найчастіше за все лікарі виписують пігулки та вагінальні свічки, а як додаткову терапію призначають пробіотики.

Також є певні поради щодо дієти. В пріоритеті мають бути кисломолочні продукти (кефір і йогурти), крупи (гречана та пшенична), овочі, фрукти, нежирне м’ясо. Також пийте багато чистої води, свіжовижаті соки, зелений чай тощо.

Загалом правильне харчування допоможе не лише швидше вилікувати молочницю, а й позитивно відобразиться на самопочутті, стані шкіри та здоров’ї всіх систем і органів. Навіть коли кандидоз минув, намагайтеся на певний час не відмовлятися від дієти. Це дозволить запобігти рецидиву.

* на правах реклами

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області