Які особливості мають кондиціонери

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Вибираючи кондиціонер Neoclima, необхідно враховувати деякі особливості моделей. Фахівці інтернет-магазину Stylus підготували статтю, в якій розповідають про основні характеристики кондиціонерів.

Неокліма – популярний бренд кондиціонерів, який пропонує покупцям моделі за доступною вартістю та у широкому асортименті. Основні характеристики та особливості кондиціонерів Neoclima можуть змінюватись залежно від моделі *.

Особливості кондиціонерів

Серед основних технічних параметрів можна виділити такі особливості: тип кондиціонера, потужність охолодження, вид холодоагенту, встановлені функції, рівень шуму, енергоефективність та вид компресора.

Тип кондиціонера

Бренд Неокліма пропонує користувачам різні типи кондиціонерів, у тому числі такі:

1. Мобільні кондиціонери призначені для приміщень, де немає можливості встановити класичний варіант. Підлоговий кондиціонер можна переміщати з кімнати до кімнати, а гаряче повітря виводиться назовні через спеціальну трубку, встановлену у вікні.

2. Настінні кондиціонери вважаються найпопулярнішими. Прилади підходять для встановлення у квартирі та приватному будинку.

3. Касетні вважаються найкращим варіантом для офісів та приміщень з підвісними стелями.

4. Мульти-спліт-системи – це кілька внутрішніх блоків, приєднаних в один зовнішній блок. Такі кондиціонери підходять для невеликих готелів та великих приватних будинків.

Вид холодоагенту

Більшість кондиціонерів Неокліма працюють на основі холодоагенту R410A, який вважається більш екологічно чистим та ефективним, ніж застарілі холодоагенти R22. Крім того, такий тип фреону має підвищений захист від пожежі та вважається дешевшим.

Охолоджувальна потужність

Потужність охолодження кондиціонерів Неокліма залежно від моделі може змінюватись від 2,5 до 8 кВт. Цей параметр вказує на ефективність роботи приладу певної площі. Для правильного вибору моделі за потужністю необхідно враховувати квадратуру приміщення. На 10 кв. м припадає в середньому 1 кВт охолоджувальної потужності. Також можна зустріти маркування BTU. Щоб визначити потужність охолодження BTU, необхідно площу приміщення помножити на коефіцієнт 0,3.

При виборі моделі необхідно звернути увагу на висоту стелі. Якщо висота більша за 3 метри, то потужність потрібно брати більше (+30%). Також із запасом краще брати модель, якщо в кімнаті є додаткові джерела тепла (багато побутової чи комп’ютерної техніки, вікна) або в приміщенні є велика кількість людей. Крім того, пам’ятайте, якщо у вас невелика квартира, але багато перегородок і стін краще розглядати варіант з декількома джерелами охолодження, щоб отримати рівномірну температуру у всьому приміщенні.

Функціональність

Кондиціонери Неокліма можуть мати різні функції, у тому числі:

– режим сну;
– осушення повітря;
– самодіагностика;
– авторестарт;
– іонізація;
– дисплей;
– таймер;
– модуль Wi-Fi;
– самоочищення;
– вентиляція;
– очищення повітря;
– автоматичний вибір режиму.

Рівень шуму

Залежно від моделі та режиму роботи рівень шуму кондиціонерів Неокліма може бути відносно низьким. У каталозі торгової марки запропоновані пристрої із нормальним рівнем шуму: для внутрішнього блоку цей показник у межах 25-35 дБ, для зовнішнього – до 54 дБ.

Енергоефективність

Кондиціонери Neoclima мають різні рівні енергоефективності. Чим вищий рівень, тим меншим буде ваш рахунок за електроенергію. Побутові моделі споживають 500-1000 Вт електроенергії, що відповідає класу А + до А. Рекомендуємо вибрати модель з високим рівнем енергоефективності. А моделі класу В та С є промисловими, оскільки витрачають багато електроенергії.

Тип компресора

Кондиціонери можуть бути оснащені інверторним та звичайним двигуном. Останній можна встановлювати для нагрівання приміщення при температурі повітря на вулиці до -7°, а інверторний кондиціонер здатний працювати при -30°.

Крім того, деякі конкретні зразки кондиціонерів Неокліма, наприклад, модель Т5, Неокліма С4 і С5 можуть мати відмінні особливості.

* на правах реклами

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області