Янукович планував “розвал України” та спровокувати сепаратизм у західних регіонах, – зрадник Царьов

За інформацією: Суспільне Чернівці.

За часів Януковича існував “план розвалу України”. Янукович збирався переписати Конституцію так, щоб завжди залишатися президентом України, і таким чином спровокувати західні області України на сепаратизм.

Про це у Facebook розповів журналіст Денис Казанський, передає Цензор.НЕТ.

Нардеп-зрадник Олег Царьов в інтерв’ю російським ЗМІ розповів, що згідно з планом очікувалось, що західні області “збунтуються після такої узурпації влади, і Янукович не заважатиме їхньому відділенню”.

“Я тримав у руках документ, розроблений аналітиками Партії регіонів, де розглядався сценарій довічного президентства Януковича. Два президентські терміни, зміна Конституції, ще два терміни… І єдина загроза втіленню цих планів у життя бачилася одна: Західна Україна завжди розхитуватиме ситуацію на території всієї країни і зробить усе, щоб не дати такий сценарій реалізувати. І тоді намалювався план, згідно з яким Тягнибок, який отримував гроші в тому числі і з каси Партії регіонів, став би виступати за сепаратизм, за відокремлення низки західних областей в автономне утворення, яке не підтримує центральну владу. Ну, а центральній владі довелося б “скрепя сердце” погодитися”, – розповів Царьов.

Казанський наголосив, що це фактично зізнання у тому, що Янукович та його команда справді були російською агентурою, і мали чіткий план знищення України.

“Одним своїм визнанням Царьов повністю виправдав необхідність Майдану і підтвердив, що українці не мали іншого виходу, окрім як виходити на Майдан і захищати свою країну від злочинців, які мали намір її розвалити. Майже 10 років російська пропаганда доводила, що Майдан був державним переворотом, нібито Майдан спровокував війну, а якби Майдану не було, то Янукович би сам згодом пішов, і все було мирно і добре. І ось Царьов кількома фразами зруйнував цю брехню. …

Як бачимо, після приходу Януковича до влади мирного сценарію для України вже не було. Просто до Майдану Росія за допомогою Януковича планувала захопити всю країну, крім західних областей. А після Майдану змогла захопити лише Крим та частину східних регіонів”, – підсумував журналіст.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області