Іво Бобул прокоментував скандал через сексистські заяви та звинуватив журналістку в спробі пропіаритися на його імені

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Народний артист України Іво Бобул вперше прокоментував скандал з журналісткою Еммою Антонюк, яка звинуватила його в сексизмі через упереджене ставлення до жінок. Співак заявив, що не давав згоду на публікацію розмови, а інтервʼюерка, на його думку, хоче пропіаритися.

Виконавець назвав неприємні слова в адресу жінок “своєю думкою”. Відповідний коментар Іво Бобул дав журналістам “КП в Україні”, цитує видання Обозреватель.

Як і під час інтервʼю, артист спровував виправдати свої заяви тим, що прожив набагато довше за Емму Антонюк. Ба більше, через скандал під час запису артист нібито заборонив журналістці публікувати розмову.

“Я понад 40 років на сцені, а їй – 32 роки. Це була моя власна думка. Ніхто не давав їй права публікувати це інтерв’ю. Я їй сказав, щоб вона це не публікувала, але вона не послухала. Хоче хайпанути? Вона виклала у Youtube нашу розмову телефоном. На це ніхто не має права без дозволу. Це правило журналістики”, – сказав Іво Бобул.

Нагадаємо: скандал розгорівся після публікації інтервʼю, яке закінчилося сваркою між гостем і Еммою Антонюк. Співак заявив, що сучасні жінки “меркантильні”, а “хороші дівчатка мають сидіти вдома”. У відповідь інтерв’юерка спробувала донести, що упередження до людей, які базуються на їхній статі, – це дискримінація та сексизм.

Тоді артист перейшов на особистості та дорікнув Еммі Антонюк в тому, що в свої 32 роки вона ще незаміжня і не має дітей, хоча, на його думку, “вже час”.

Відповідаючи на одне з запитань, Бобул заявив, що зараз жінки розпещені: «Якщо жінка мозок тобі виносить, як до неї можна ставитися? Жінки зараз розпещені. Дуже багато хочуть від чоловіків. Я дивлюся на все це і мені просто шкода стає чоловіків. Сьогодні в неї один, через пару років інший і так скаче по ліжках, шукає принца. Треба поважати чоловіків, нам теж важко. Меркантильними стали жінки, дуже меркантильними. Багато жінок самотні і не розуміють чому – у них є все, але немає щастя. А тому, що треба подивитися на себе, подивитися, що ти наробила, що залишилася сама. Кого ти так образила. Не міг він, наприклад, шубу тобі дістати, і через цю шубу ти пішла до іншого». Блогерка Емма Антонюк заперечила музиканту, дорікнувши, що він ображає жінок.

«Я не ображаю їх, а просто сказав, що змінилися жінки. Стали меркантильними. Що таке меркантильність? Думають тільки про себе, про гроші, про те, щоб жити класно, машини, будинки. А ніхто не думає, де чоловік може взяти це все. Не всі можуть бути банкірами, «папіками», – продовжив співак.

Згодом музикант перейшов на особистость самої Антонюк. Він сказав, що вона в 32 роки незаміжня і у неї немає дітей, хоча вже час, як він вважає. Дівчина відповіла, що це сексистська маячня.

«Сонце моє, я зараз встану і піду. Ми говорили про щось, і ти починаєш на мене тиснути своєю термінологією, яку я не розумію. Нехай я дурний, але в мене є життєвий досвід і я тобі про нього говорю. Я прожив 69 років – це досвід, якого в тебе немає. Дай Боже, щоб він у тебе був у майбутньому. Не потрібно мокати мене в унітаз. Я тобі про свій досвід кажу, а ти мені починаєш говорити якусь х#рню. Все, до побачення», – заявив Бобул.

Після цього артист підвівся, спробув сам зняти мікрофони, та залишив інтерв’ю. У відео також показали кадри телефонної розмови Бобула з ведучою, де артист заявив, що журналістка «зробила його винним у цьому».

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області