Кабмін схвалив угоду про 16 мільйонів гранту для водоканалу в Чернівцях

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Facebook/Роман Клічук

Кабмін схвалив проєкт угоди з німецьким держбанком KfWКредитна установа для відбудови (Kreditanstalt für Wiederaufbau) про отримання гранту в 16,4 мільйона євро для модернізації водоканалу в Чернівцях.

Про це повідомили на сайті міністерства розвитку громад і територій.

Гроші витратять на реконструкцію магістральних водопровідних мереж, насосних станцій та очисних споруд. Також за грант мають закупити смарт-лічильники, ремонтні та вимірювальні прилади, обладнання для хімічної лабораторії, спецтранспорт та інструменти.

У листопаді 2022 року за схвалення угоди про отримання гранту проголосували депутати Чернівецької міськради.

Грант — це безповоротна допомога, яку німецький банк має виділити підрядникам на підставі документів про виконані роботи, а не міськраді, повідомляв Суспільному заступник міського голови Євгеній Маховіков.

Що відомо

  • У Чернівцях триває заміна частини розподільчого водогону — від насосної станції "Очерет" до вулиці Каштанової. До кінця 2022 року мають влаштувати понад 700 метрів водогону.
  • Приблизно 65% водопровідних мереж Чернівців потребують заміни, розповів Суспільному керівник водоканалу Андрій Колесник. Відтак періодично відбуваються прориви, через що в місті вимикають водопостачання.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області