Керівники облради відвідали «Машзавод» і розповіли про клопотання щодо скасування санкцій РНБО

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Нині із робочим візитом на одне із найбільших підприємств області ТОВ «Машзавод» приїхали голова та представники Чернівецької обласної ради. Чиновники поспілкувалися із гендиректором і повідомили – на сесії депутати проголосували за звернення до Президента України щодо зняття санкцій. Про це інформує С4.

«Вчора на черговому пленарному засіданні Чернівецької обласної ради 8 скликання, переважною більшістю голосів було прийнято відповідне звернення до вищого керівництва держави, до державних органів, з тим, щоб розглянули можливість, все таки, зняття тих санкцій, які сьогодні негативно впливають на підприємство, ми не говоримо вже за його ріст, а за фактичне його функціонування, за виплату заробітних плат», – розповів голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко.

Фото: С4

Нині понад 300 робітників залишилися без роботи та заробітної плати. Бо і на підприємстві зупинилося все. А відтак і сплата податків. Як зазначив генеральний директор ТОВ «Машзавод» Віктор Сідляр, в середньому бюджет втрачав близько п’яти мільйонів податків щомісяця.

«Бюджет втрачає кожного дня і потрібно виправляти цю ситуацію. Ми знаємо, що є підтримка і вищого керівництва держави. Потрібно просто звернутися ще раз і попросити, щоб все-таки це було зроблено і щоб підприємство вже стало на свій стандартний шлях розвитку», – зауважив Олексій Бойко.

Фото: С4

Варто зазначити, ще пів року тому, на ТОВ «Машзавод» виготовляли найрізноманітніші вироби для Збройних сил України та Сил територіальної оборони. Працівники та керівна ланка робили все, аби пришвидшити перемогу нашої України у війні.

«Мали багато замовлень і зараз маємо. Звертається дуже багато підприємств енергетичного сектору. От неділю назад був головний механік ДТЕКу і питав «Коли ви почнете працювати? Тому що зруйнована інфраструктура, треба багато чого робити» і підприємств таких, як ми ну практично не залишилося», – каже Віктор Сідляр.

Тож, зняття санкцій РНБО із ТОВ «Машзавод» дозволить виконувати замовлення для відновлення критичної інфраструктури України, зазначає Віктор Сідляр. І сподівається, Володимир Зеленський незабаром підпише рішення про скасування обмежувальних заходів.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області